Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

ZSP w Niemcach gospodarzem dwudniowych rozgrywek w piłce siatkowej

Utworzono dnia 05.02.2019

Kolejny raz rozgrywki w piłce siatkowej dla szkół podstawowych z terenu powiatu lubelskiego odbyły się w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach.

30 stycznia po raz siódmy został rozegrany Gminny Turniej w piłce siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP w Niemcach, połączony z eliminacjami do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pierwsze miejsce w Turnieju zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Krasienina , uzyskując tytuł Mistrzyń Gminy Niemce na rok szkolny 2018/19. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z ZPO
w Ciecierzynie, a trzecie ze SP w Niemcach.

Dzień później 31 stycznia na sali sportowej ZSP w Niemcach odbyły się półfinały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt.
Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z Szkoły Podstawowej w Krasieninie pod kierunkiem trenera Pan Artura Zdanowicza i wywalczyły awans do Finału
Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drugie miejsce zajęły dziewczęta ze SP w Przybysławicach. Sędzią zawodów był Pan Ryszard Sosnowski, a sekretarzem zawodów były panie Jagoda Bartyś  i Olga Wójcik.

Utworzono dnia 05.02.2019, 10:22