Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

Uczniowie naszej szkoły stypendystami Powiatu Lubartowskiego!

Utworzono dnia 25.03.2023

Na sali Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie odbyła się 23 marca gala, podczas której wręczano stypendia Starosty Lubartowskiego za osiągnięcia w dziedzinie nauki w I semestrze roku szkolnego 2022/2023 oraz za wybitne osiągnięte sportowe w 2022 roku. Wyróżnionych zostało kilkudziesięciu mieszkańców powiatu lubartowskiego.

 

Wśród nagrodzonych za wysokie osiągnięcia sportowe znaleźli się zawodnicy GULKS NIEMCE Magdalena i Karolina Targońskie (studentki UMCS w Lublinie), Klaudia Warsz (uczennica 8 klasy Szkoły Podstawowej w Ostrówku), Natalia Warsz i Konrad Budzyński (uczniowie klasy 4 LO w ZSP Niemce), Jakub Gdula (uczeń klasy 3 LO w ZSP Niemce) oraz Zuzanna Baran i Ola Maj (uczennice klasy 2 Technikum w ZSP w Niemcach).

Chcemy nagrodzić i podziękować naszym uczniom i mieszkańcom terenu powiatu lubartowskiego. Chcemy docenić osiągnięcia naukowe i sportowe, a te dwie pozornie różne dziedziny mają dużo wspólnego. Łączy ich hart ducha, praca nad sobą, praca nad swoimi słabościami, upadki i powstania, krew pot i łzy. Za to chciałbym wręczyć skromne podziękowania dla zachęty dla was i dla zachęty dla waszych kolegów i koleżanek. Życzę byście byli wzorem do naśladowania i inspiracją dla waszych znajomych. Pracujcie nad sobą. Dzięki temu nasz powiat będzie lepszy i dzięki temu świat będzie lepszy. - mówił Starosta Tomasz Marzęda.

Ryszard Sosnowski

Uczniowie naszej szkoły stypendystami Powiatu Lubartowskiego!

Utworzono dnia 25.03.2023, 16:11

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

 

 

 

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 970

W poprzednim tygodniu: 1437

W tym miesiącu: 7580

W poprzednim miesiącu: 4149

Wszystkich: 356878

Zegar