Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

Staże w Hiszpanii cz. I

Utworzono dnia 23.09.2022

Kolejna grupa 15 uczniów z naszej szkoły rozpoczęła w poniedziałek zagraniczny staż w ramach unijnego projektu "Po kwalifikacje do Hiszpanii". Uczestnicy projektu polecieli z Warszawy do Madrytu, a stamtąd autokarem przejechali do Granady, historycznego miasta leżącego u podnóża gór Sierra Nevada w słonecznej Andaluzji.

We wtorek uczniowie uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym w hiszpańskim biurze projektu oraz zwiedzali główne atrakcje starego miasta. Kolejnego dnia odwiedzili Park Nauki oraz Biodomo, które łączy oceanarium oraz palmiarnię i ogród zoologiczny. Uczniowie kierunku technik informatyk odbywają praktykę zawodową w serwisie komputerowym Informática Reparnet. Uczennice z kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych odbywają staż w dwóch restauracjach: Casa Braulio, która jest tradycyjną hiszpańską restauracją, oraz w Moko Kitchen, specjalizującej się w kuchni międzynarodowej.

Pogoda jest wspaniała, jest słonecznie i ciepło. Wszyscy czują się tu świetnie i każdego dnia zdobywają nowe, cenne doświadczenia.

 

Hiszpania cz. I

Utworzono dnia 23.09.2022, 11:13

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

 

 

 

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 970

W poprzednim tygodniu: 1437

W tym miesiącu: 7580

W poprzednim miesiącu: 4149

Wszystkich: 356878

Zegar