Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

Staże w Hiszpanii cz.3

Utworzono dnia 03.10.2022

Drugi tydzień praktyki zawodowej w Hiszpanii upłynął przede wszystkim na intensywnej pracy. Informatycy doskonalili umiejętności serwisowania komputerów, ale pojawiły się także elementy robotyki oraz oraz praca z systemami operacyjnymi i oprogramowaniem do tworzenia stron internetowych. Uczennice kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych oprócz pracy na kuchni zajmowały się również przygotowaniem sali restauracyjnej. Po zakończeniu staży uczniowie przyznali, że ze smutkiem żegnają się ze swoimi opiekunami, którzy otaczali ich życzliwą opieką w poszczególnych miejscach praktyk.

Najważniejszą atrakcją, którą udało się zobaczyć w drugim tygodniu pobytu była Alhambra - arabski zespół pałacowy wraz z przylegającą do niego twierdzą oraz otaczające go egzotyczne ogrody. Ponadto uczniowie odwiedzili Muzeum Sztuk Pięknych w Granadzie i Muzeum Archeologiczne. Znalazł się również czas na zakup pamiątek i prezentów.

W poniedziałek rano grupa pożegnała słoneczną Hiszpanię i wyleciała z powrotem do Polski. Zdobyte za granicą doświadczenia na pewno przydadzą się w dalszej edukacji oraz w przyszłym życiu zawodowym.

Hiszpania cz.3

Utworzono dnia 03.10.2022, 20:12

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

 

 

 

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 974

W poprzednim tygodniu: 1437

W tym miesiącu: 7584

W poprzednim miesiącu: 4149

Wszystkich: 356882

Zegar