Rozstrzygnięcie konkursu „Siła kobiet w literaturze”
Z radością ogłaszamy wyniki konkursu literackiego „Siła kobiet w literaturze”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, wrażliwość oraz piękne interpretacje kobiecych bohaterek literackich.
Laureaci konkursu:
I miejsce – Barbara Wójtowicz
II miejsce – Sofiia Khychii
III miejsce – Julia Banach
Wyróżnienie – Wiktoria Dymek
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Wasze prace pokazały, jak wielką inspiracją mogą być kobiece postacie w literaturze.
Dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych inicjatyw czytelniczych!














