Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

Programy stypendialne

Utworzono dnia 04.09.2023

Informujemy, że od 1 września 2023 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendiów w ramach nowych programów stypendialnych realizowanych przez Województwo Lubelskie w ramach Priorytetu X Lepsza edukacja, programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027: 

 

 

  • Program stypendialny „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2023-2024” skierowany jest  do uczniów szkoły podstawowej, uczących się w klasach V-VIII oraz uczniów liceum ogólnokształcącego, mieszkających lub uczących się w województwie lubelskim.
  • Program stypendialny „Lubelska kuźnia talentów 2023-2024” skierowany jest do uczniów kształcących się w formie dziennej w szkole prowadzącej kształcenie zawodowe tj. uczniów technikum, uczniów szkoły artystycznej, uczniów szkoły policealnej i uczniów szkoły branżowej I i II stopnia, mieszkających lub uczących się w województwie lubelskim.

 

Wymienione programy dofinansowane są przez Unię Europejską, realizowane przez Departament Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie

 

Szczegółowe informacje dotyczące programów: regulaminy i wymagane dokumenty, znajdują się na stronie internetowej www.lubelskie.pl w zakładce Stypendia uczniowskie.

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

 

 

 

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1023

W poprzednim tygodniu: 2379

W tym miesiącu: 7670

W poprzednim miesiącu: 10072

Wszystkich: 430028

Zegar