Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

Podsumowanie Akcji Honorowego Krwiodawstwa

Utworzono dnia 15.11.2023

14 listopada 2023r. w naszej szkole odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa. Zorganizowana została przez pana Roberta Jarzynę. Akcję przeprowadziło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lubartowie.

Inicjatywa ta wzbudziła duże zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły oraz mieszkańców gminy Niemce. Wiele osób zgłosiło się do akcji wsparcia chorych potrzebujących krwi. Niestety nie wszyscy dawcy mogli oddać krew z przyczyn zdrowotnych. Ostatecznie zarejestrowano ponad 40 osób, z czego krew oddało 18. Dzięki temu zebraliśmy 18 jednostek, czyli 8100 ml pełnej krwi.

Pamietaj! Jeśli zdecydujesz sie oddać krew, Twój organizm szybko uzupełni jej ubytek, który nie zagraża zdrowiu i nie ma negatywnego wpływu na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy zgłosili się i wykazali szczere chęci, aby wspomóc ludzi chorych i potrzebujących!

Tym, którzy oddali to co najcenniejsze – KREW - serdecznie dziękujemy i juz dzisiaj zapraszamy na kolejne organizowane przez nas przedsięwzięcia.

 

POMÓŻ INNYM – TO NIC NIE KOSZTUJE !!!

Podsumowanie Akcji Honorowego Krwiodawstwa

Utworzono dnia 16.11.2023, 13:08

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Listopad 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

 

 

 

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 263

W poprzednim tygodniu: 1013

W tym miesiącu: 4315

W poprzednim miesiącu: 5270

Wszystkich: 366755

Zegar