Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

Kolejne sukcesy GULKS Niemce!

Utworzono dnia 11.10.2022

Z dumą informujemy że Anna Stefaniak, uczennica II klasy TŻ, zajęła II miejsce i z wynikiem w dwuboju 100 kg uzyskała tytuł Wicemistrzyni Województwa na rok 2022! Jej koleżanka z Klubu, Klaudia Warsz, z wynikiem 85 kg w kategorii wagowej do 59 kg zajęła miejsce IV. Obie brały udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego do lat 15 w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w sobotę, 8 października, na sali sportowej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach.

Dzień później na tej samej hali odbył się XI Wojewódzki Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol. Również na tych zawodach członkowie GULKS Niemce zaprezentowali się wspaniale. Aleksandra Maj z kl. II TAK zajęła I miejsce z wynikiem 85 kg w kategorii wagowej do 59 kg. Z kolei jej koleżanka z klasy, Zuzanna Baran, w kategorii do 76 kg z wynikiem 92 kg zajęła miejsce III. Natomiast Jakub Gdula z kl. III LO zdobył miejsce II w kategorii wagowej do 55 kg z wynikiem w dwuboju 86 kg.