Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

VIII Powiatowe Biegi Uliczne - BIEGAJ Z NAMI!

Utworzono dnia 08.10.2018
Czcionka:

Powiat Lubelski wspólnie z Gminą Konopnica oraz Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym zorganizował VIII Powiatowe Biegi Uliczne, które odbyły się 7 października 2018 r. na trasie w Motyczu. Sztafeta dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Olga Wójcik (III TA), Konstancja Kuchciak ( III TAK), Karolina Targońska ( II TAK), Natalia Wypart (II TUŻ), Magda Targońska(ILO), Sylwia Brzozowska (I TUŻ), Ola Brzezińska (I TUŻ), Lidka Różyk ( IV TUŻ) zajęła I miejsce natomiast sztafeta chłopców w składzie: Ernest Wawerski (II TI), Patryk Dąbrowski (III LO), Sylwek Bordzoł (IV TAK), Damian Piesta (IV TI), Michał Chodkiewicz (I TUŻ), Kacper Szczęch (I TI), Bartek Zieliński (I TI), Mikołaj Radko (I TUŻ) Wywalczyła II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Bieg główny na 9 km był dla uczestników, którzy ukończyli 18 rok życia. Poza konkurencją wystartował Ernest Wawerski(II TI), który przybiegł na metę, jako trzeci. Sukces Ernesta został doceniony przez organizatorów pan Starosta Paweł Pikula wręczył mu nagrodę specjalną.

Utworzono dnia 08.10.2018, 22:17